„Ssangyong Rexton je docela hodně nožem švýcarské armády na kolech

popadl minulý pátek šálek vlažného čaje ve výši 8 liber, plus regionální noviny v kavárně v Seoul Hotel. „Částečné stávky přidává k Hyundai Motor Bolesis“ byl prvním nadpisem. „Korejský automobilový trh čelí krizi“, jeden křičel.
Tyto údajné problémy se však na giganty jako Hyundai-kia vztahují mnohem více než střevle, jako je Ssangyong. Jedná se o malou, maverickovou, smolařskou firmu, která chápe jeho malou polohu v kolosálním automobilovém světě.
Reklama – příspěvek pokračuje níže

Ssangyongova neaplikovatelná věc je neglamovaná, odolná, hodnota pro peníze, dlouho trvalé pracovní koně, kteří jsou tak mezery, pravděpodobně to bude jen jeden-pokud to-v každém městě. Díky tomu jsou hraniční zvláštní – trochu jako Ferraris … stejně jako infinitida.
Ssangyong (což znamená dvojitý drak) je pozitivní, aniž by byl nafoukaný. Stejně jako je rozumné připustit, že ačkoli to nemusí mít ve vašem okolí showroom, má armádu odborníků, kteří přinesou výrobky na příjezdové cesty nebo na pracovišti potenciálních zákazníků. Chytrý, to.
Nikdo se však neodvrátí, ale zdá se, že nejšťastnější s typy koní, veterinářů, farmářů a lidmi ze sůl ze země, kteří vyžadují tažení těžkých nákladů. Motoristé, kteří touží po něčem jiném, jsou také ve směsi. Je to trochu drsné na telefonní hovor ssangyongs cenově dostupné, do-cokoli, cokoliv švýcarské armádní nože na kolech. To je však docela moc.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *