2023 BMW IX1 škádlil v nové skici

BMW’s vydal upoutávku na jeho nadcházející elektricky napájené IX1 SUV, který bude v prodeji na konci příštího roku.
Nový IX1 bude vstupním bodem pro elektrickou SUV firmy mnichovské firmy a bude spolu sedět s nejnovější generací ledově poháněného X1, což je kvůli debutu koncem tohoto roku.
Reklama – Článek pokračuje níže

BMW prohlásila, že All-Electric IX1 zasáhne showroomy na konci roku 2023, do kterého bude mít spoustu soupeřů, od nadcházejícího elektrického Alfa Romeo SUV, Cupra Tavascan, Kia EV4, až po stávající Volvo XC40 P8 také jako Mercedes Eqa.

Nejlepší nová auta a nákladní automobily přicházející v roce 2023 i

Tento nejnovější obrázek ukazuje tradiční stylingové narážky BMW, kromě některých novějších, které jsme již viděli na jiných elektrických BMW. Ledvinová mřížka je squarer a také má menší rozměry ve srovnání s novým BMW I7 a IX a navíc dostávají modrou linii obklopení, která je podobná i3. Ještě jedna modrá pruhová čáry spodní větrací otvory (pravděpodobně bude v IX1 zaplaceno) a na většině ostatních modelů BMW se navíc používá styl dvojitého světlometu.
Současný X1 dostal v roce 2019 facelift v polovině života, což znamená, že elektrický IX1 bude zadat část sestavy nové generace X1, která má být příští rok. Jakýkoli typ specifikací pro IX1 je ještě třeba potvrdit, ale očekáváme, že nový design bude založen na silně přepracované verzi této platformy UKL X1.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *