Ford RS200 reimaginovaný jako elektrický automobil pro nové knihy „Secret Projects“

Jeden z nejznámějších modelů Fordu za posledních 40 let, RS200, byl reimaginován evropským designérem společnosti, aby se spojil s novým Kniha odhalující některé z mnoha tajných projektů společnosti.
Uprostřed motoru, pohon čtyř kol a přeplňovaný přeplňovaný, byl RS200 koncipován jako Ford’s Rally Challenger pro All-Conqueping Audi Quattro. Radikálně vypadající stvoření však bylo zahájeno relativně pozdě v životě velkolepé éry skupiny B a v roce 1986 předtím, než byla kategorie zakázána, zpochybnila pouze hrst kol WRC. Bylo vytvořeno jen 200 příkladů, aby se dodržovalo požadavky na homologaci.

Mitsubishi Starion 4WD: Neviditelné obrázky automobilu Lost Group B Rally

Začátkem tohoto roku požádal Evropský šéf Evropského designu Ford, Amko Leenarts, členové jeho týmu, aby předložili svou vizi, jak by mohl vypadat moderní, celoelektrický RS200. Řada koncepčních výkresů se objevuje v poslední knize od zasvěcených automobilů Steve Saxty a jedna z příspěvků, která je zde viděna, funkce na vánoční kartě Design Design 2021.
Reklama – Krátký článek pokračuje níže

Vision Rs2,00 je dramaticky vypadající auto s jasnými vlivy z původního vozu, zejména kulaté světlomety a kulaté dolní mlhové světlomety. Jeho designér, bývalý Kia Man Michael Barthly, říká, že vytvořil automobil „respektovat DNA RS200, ale s futuristickým zvratem“. Předpokládá se jako auto, které by bylo možné vybrat a řídit v počítačové hře, stejně jako extrémní P1, který Ford oficiálně vydal v roce 2020.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *