„Opuštění na displeji v Ženevě bylo prostě dechberoucí“

Existují vždy zjevná témata na autosalonu v Ženevě a kromě předvídatelného tlaku směrem k elektrifikaci, dvě věci pro mě jasně vyčnívaly, když jsem šel kolem stojanů a mluvil jsem po stodách a mluvil jsem na představení na minulém týdnu.
Za prvé, došlo k úžasné nejistotě. Na Brexit. Na navrhované obchodní tarify Donalda Trumpa. O budoucnosti nafty, s nabízenými některými divoce odlišnými názory. A na Vauxhall, s šéf PSA Carlos Tavares opět s uvedením: „Musíme výrazně snížit výrobní náklady.“
Reklama – Krátký článek pokračuje níže

• Ženevský autosalon 2018: Úplné novinky zaokrouhlení
Za druhé, bohatství na displeji bylo prostě dechberoucí. Ženeva byla vždy přehlídkou, která se k tomu hodí a sídlí v jednom z hlavních světových finančních center. Ale letos to bylo něco jiného, ​​s řadou nových modelů, které by nevyhlížely na místo ve fantasy garáži oligarchii.
Byla tam nová třída Mercedes Maybach S. Nový hybrid plug-in Bentley Bentayga. Koncept Aston Martin Lagonda, který ukazuje na všechny-elektrické soupeře, aby převzali Bentley a Rolls-Royce. Ještě mnohem extrémnější sport Bugatti Chiron. A mnoho ohromujících ze všech, Limited-run Range Rover SV Coupé, která nese cenu 240 000 GBP. Opravdu mimořádné, ale nepochybuji, že se to vyprodá.
To vše ukazuje, že bez ohledu na nejistoty, které zůstávají ve světě, já, já obýváme, je horní konec trhu imunní vůči realitě. Zdá se, že mezi nejbohatšími autami je neukojitelná touha a zjevná ochota pro producenty nabídnout.
Když jsem zkoumal přebytek, odešel jsem s jednou závěrečnou myšlenkou; Nevím, jak daleko může tento luxusní závod z automobilových zbraní jít. A ano, některé z nich jsou trochu bez chuti.
Ženeva však ukázala, že světová elita nikdy nebyla lépe podávána pro nová auta. A zatímco pro mnoho z nás jsou mimo dosah, určitě nabídli důkladně přesvědčivou podívanou.
Jaký byl váš preferovaný automobil automobilu v Ženevském autosalonu 2018? Podívejte se, jestli to vytvořilo náš ručně vybraný seznam …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *