Host aktualizací pro Morgan Plus Four a Plus šest

Morgan aktualizoval plus čtyři a plus šest pro modelovou změnu modelu 2022 a přidal řadu upgradů stylu a technologie na základě zpětné vazby od zákazníků. Aktualizace budou představeny okamžitě u všech nových objednávek zadaných od 27. května 2021.
Ceny začínají od 64 995 GBP za plus čtyři a 84 995 GBP za plus šest, což je nárůst o 2 000 GBP pro bývalé a 3 000 GBP za druhé předchozí modely.

Nejlepší denní automobily 2022

Nejvýznamnější změnou Morgana je zcela nová kapuce, o které společnost říká, že byla vyvinuta za účelem „zlepšení použitelnosti, ochrany počasí a zdokonalení“. Je vybaven novým rámcem, který odstraňuje železniční spojovací prvky vyžadované na starém modelu a lepší utěsnění ke snížení hluku větru při vyšších rychlostech.
Reklama – Krátký článek pokračuje níže

Předev je nová uspořádání mřížky a odznaků, které poprvé poprvé, kdy byla renomovaná křídla Morgan aktualizována za mnohem více než deset let. Byl napsán v domě a je spárován s novým snižujícím sítí, které lze nyní specifikovat v černé barvě.
Kupující nyní mohou také specifikovat nový aktivní sportovní výfukový systém. Má nastavitelný ventil, který se otevírá, když je auto ve sportovním režimu, aby se výfuková poznámka trochu chraplavější. Je k dispozici také se stříbrnými nebo černými ocasy. Upgrade stojí na další 2 095 GBP pro stříbrný systém a 2 495 GBP pro možnost Black.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *