„Teslaův Elon Musk se zdá být děsivý, ale to je nezbytné, pokud se snažíte ovládnout svět

Teslaův Elon Musk má cokoli – stejně jako další. Jako nebo nenávidět ho, je chytrý, nepředvídatelně brilantní, směšně bohatý, tvrdý, nebezpečně vzdorný a nejodvážnější člověk v motorovém průmyslu.
Vypadá také trochu děsivě. Stejně jako ano, jedná se o ještě více kompliment, protože taková vlastnost je nezbytná pro kohokoli, kdo ovládá svět. Stejně tak to dělá Musk, 45 let. Motorový trh – stejně jako související energetický průmysl – potřeboval revoluci a také ji získal.
Reklama – Krátký článek pokračuje níže

Kromě pravdy, že žádný podnikatel amerického nebo orientálního motorového trhu není bohatší než on, stejně jako jeho 14 miliard dolarů, byl Musk’s Tesla nedávno prohlášen za nejdůležitější výrobce automobilů a nákladních automobilů ve státech s tržní hodnotou 50,88 miliardy USD. Je úžasné, že tržní kapitalizace společnosti Tesla je nyní rovnocenná 102 000 USD za každé automobily a nákladní auto rok. Pokud akcionáři zavrčenou, že je také hodně kapely pro jednoho člověka, která kolem něj není dostatek režisérů, posměšně jim radí, aby si koupili do Fordu.
Někteří peněžní profesionálové pevně trvají na tom, že investice do Tesly není vhodné, protože podle nich je to balíček karet čekající na kolaps. Musk nad tím neztrácí spánek. Jeho nejnovější koncept sítě silnic pod městy je něco, co jsem navrhl v průběhu desetiletí. Teď to ode mě přezdíval, můj právní zástupce bude mluvit se svými obchodními právníky. Opět se nebude bát.
Na mnohem větší poznámce, americká organizace pro spotřebitelské zprávy přešla od fanouška Tesla k pochybnému, poté, co nedávno pojmenovala model X jako jedno z 10 nejméně důvěryhodných vozidel. To je znepokojivé, stejně jako návrh na zvýšení produkce Tesla o 500 procent do roku 2018. zejména po nedávné průmyslové akci v továrně.
Dalším problémem je, že Elon neměl přímou konkurenci prémiových značek, jako jsou Jaguar, Porsche, Mercedes a Audi. To se chystá změnit, stejně jako mít na paměti, že tito obři mohou vyvinout automobily a nákladní automobily v mnoha tisících: Tesla se ještě nepodařilo vydělat 100 000 ročně.

Brave duše, jako je Freddie Laker (levné lety), stejně jako Eddy Shah (barevné noviny), byly průkopníci společnosti, ale nakonec selhali a ztratili prakticky cokoli, protože soupeři hráli chytřejší a mnohem více klientské hry. Doufám, že se mýlím, ale obávám se, že Musk může jít přesně stejnou metodou – i když Tesla, možná pod novým vlastnictvím, je právě tady, aby zůstala. Což to určitě je.
Souhlasíte s Mikem? Pochopíme v sekci komentářů níže …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *