Nová Limited Jaguar F-Type Reims Edition představila

Jaguar uvedla na trh novou verzi typu F s omezenou edicí. Říká se tomu edice Reims s pouhými 150 týkajícími se Velké Británie s cenami od 58 950 GBP.
Zahájení speciálního vydání Coupe bylo načasováno, aby se shodovalo s modrým pondělí – datum, obvykle padalo třetí pondělí v lednu, které britské média popularizovalo jako nejvíce ponurý den roku. A pohodlně, Jaguar říká, že vydání F-Type Reims používá „Perfect Antidote“ pro denní bídu.

Nová recenze Jaguar Xe Reims Edition 2020

Mezi změny nad konvenčním typem F patří panoramatická skleněná střecha, 20palcová kola z lehkých slitin a vnější černý balíček typu F, výměnné boční větrací otvory, odznaky a mřížku pro lesklé černé náhrady. Karoserie automobilu je dokončena speciálním odstínem zvaným French Racing Blue.
Reklama – příspěvek pokračuje níže

Uvnitř je vydání F-typu Reims Edition obsahuje lesklé černé obložení, vyhřívaná sedadla a čalounění. Kupující také získají vyhřívaný volant a vyhřívaný čelní sklo hodeny jako součást balíčku. Celkem model speciálního vydání představuje úsporu až 4 160 GBP, ve srovnání s tím, zda byly možnosti jednotlivě specifikovány na konvenčním typu F.
Speciální vydání typu F je k dispozici se dvěma hnacími úsečkami. Model základní úrovně P300 je vybaven přeplňovaným 2,0-litrovým čtyřválcovým benzínovým motorem, který produkuje točivý moment 296 koní a 400 nm-dost po dobu 52 mph 5,4 sekundy a maximální rychlost 155 mph.
Varianta P450 je cena od 71 450 GBP. Je poháněn 5,0-litrovým V8, který má výstup 444 koní a 580 nm točivého momentu. Jednotka snižuje dobu 0–62 mph typu na 4,4 sekundy a zároveň naráží na nejvyšší rychlost na 177 mph.
Jaguar říká, že jmenovka reims edice Iw IW inspirovaná závodním dědictvím společnosti-konkrétně první vítězství typu D ve 12 hodinách Reims ve Francii v roce 1954. Britská značka také vydala vydání Xe Reims v roce 2019, které v roce 2019 sportovalo podobnou řadu Upgrady a identické francouzské schéma francouzské závodní modré barvy.
Co si myslíte o edici Jaguar F-Type Reims? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *