London’s Van Scrappage Plan končí

London Van Scrappage Scheme, který viděl Van Motorists používat až 7 000 liber ke zrušení jejich vozidel, skončil.
Plán byl zaveden společností Transfer for London (TFL) v únoru 2019 a umožnil Van Motoristům obchodovat s průmyslovými automobily před EURO 6 – obvykle ty, které byly vyrobeny před rokem 2015 – pro alternativu kompatibilní s EUR 6.
Reklama – Článek pokračuje níže

• Londýn Ulez na pokrytí mnoha finančních prostředků od roku 2021
Alex Williams, ředitel územního plánování TFL, řekl: „Plán Scrappage Van byl nesmírně úspěšný v pomoci mikropodniku i malým službám příkopu starší, mnohem více znečišťující automobily pro čistší alternativy.
“Nyní jsme věnovali mnohem více než 30 milionů GBP na podporu majitelů dodávek při hraní své role při čištění londýnského toxického vzduchu a výsledkem toho je značným posílením podílu čistších dodávek v hlavním městě.”
• Nejlepší obrovské panelové dodávky na prodej
Plán byl zaveden v očekávání zavedení londýnského Ulezu (ultra-nízké propouštění), která pokrývá přesně stejnou oblast centrálního Londýna jako zóna poplatků za přetížení a také vidí motoristy pre-euro 4 benzínu nebo pre-euro 6 dieselových automobilů účtovalo každý den 11,50 GBP nad poplatkem za přetížení 15 GBP.
Od 26. října 2021 se Ulez – který platí 24 hodin denně, sedm dní v týdnu – se rozšíří o všechny oblasti Londýna na severu a jižní kruhové silnice.
Starosta Londýna Sadiq Khan nedávno odhalil nový plán šrotu pro těžká vozidla, který nabídne až 15 000 GBP za vyřazené vozidlo. Mnohem více než 100 služeb již předběžně zaregistrovalo jejich úrokovou sazbu v systému.
Williams pokračoval: „Před zavedením zpřísnění požadavků na Londýnskou nízkou propustnost v příštím roce nyní zaměřujeme naše pobytové finanční prostředky na nový plán zaměřený na těžká vozidla.
„Současný plán škrabky bude stále nabízen pro charitativní minibusy a bude i nadále poskytovat pomoc těm, kteří jsou v centru londýnského uzdravení z pandemie. Pokud je zajištěno další financování, podíváme se na to, zda je možné znovu otevřít plán svrchování Vans. “

Věříte, že plán Scrappage pro Londýn je skvělý nápad? Pochopíme níže …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *