Restrukturalizace lotosu by mohla způsobit hromadné škrty

Lotus by mohl být řezán jako spousta 325 pracovních míst na svém místě Hethel v Norfolku. To vše je součástí restrukturalizace a snižování nákladů ve společnosti vytvořené k vytvoření solidního základu pro budoucí růst.
Jean-Marc Gales, nedávno zastavený jako generální ředitel společnosti Lotus, řekl: „Velmi jsme tvrdě pracovali, abychom se vyhnuli potřebě návrhu, ale věříme, že je nyní nezbytný. V žádném případě to není odraz našich zaměstnanců, kteří nám neprokázali nic jiného než odhodlání a neúnavně pracovali na podpoře Lotuse. “
Reklama – příspěvek pokračuje níže

Snížení úloh přichází těsně více než rok poté, co Lotus oznámil, že vytvoří mnohem více než 100 nových pracovních míst díky investici 100 milionů liber od svého majitele DRB-HICOM.
Lotus se však domnívá, že ke zlepšení budoucích příjmů jsou nutné škrty v zaměstnání a společnost chce stavět na nedávném vzestupu v prodeji. To je obecně díky zámořskému prodeji, což pomohlo dosáhnout zvýšení počtu automobilů přesunuto z 963 v roce 2012 na 1 368 v roce 2013. Toto číslo by mohlo být letos také znovu poraženo.
“Jakmile je přetvoření provedeno a se svým silným a zkušeným týmem pro správu musí být Lotus štíhlejší, mnohem konkurenceschopnější organizace se zaměřením na produkci sportovních vozů vedoucích tříd a inovativní inženýrství,” řekl Gales.
V Lotus je však v Lotus docela dost práce, přičemž společnost v roce 2013 činila společnost čistá ztráta ve výši 167 milionů liber. .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *