Soukromé parkovací PCNS, které mají být omezeny na 50 GBP

Parkovací firmy, nebudou moci vydávat oznámení o pokutových poplatcích (PCNS) vyšší než 50 GBP podle nových pokynů stanovených vládou.
Parkovací kodex praxe vozidla – který ministerstvo pro vyrovnání, bydlení a komunity předaly zákon v roce 2019, před dokončením obsahu kodexu – také uvidí sběratelé parkovacích dluhů vozidla zakázáni účtovat další poplatky v případech, kdy PCN nejsou zaplaceno.

Parkování na silnici: Kde můžete a nemůžete zaparkovat svůj automobil ve Velké Británii

Oznámení, které se vztahuje na soukromé automobilové parky v Anglii (s výjimkou Londýna) a Walesu, také potvrdilo, že kód bude zahrnovat povinnou 10minutovou dobu odkladu pro motoristy, kteří se vracejí do svého automobilu po vypršení platnosti vozidla, spolu s pěti, pět -Zaměstnejte z ochlazení období pro šoféry, aby vstoupili do automobilového parku a zvážili jeho podmínky, než se rozhodnete, zda si koupí lístek.
Reklama – Krátký článek pokračuje níže

Soukromí provozovatelé budou také povinni držet se zlepšených standardů značení, což objasňuje, jaké jsou podmínky parkování vozidel a jak mohou šoféři platit. Vláda také zakročí firmy pomocí pseudo-právního jazyka k zastrašování zákazníků při vydávání PCN.
Motoringové skupiny uvítaly kód, přičemž RAC říkala, že „nepochybně zlepšuje zkušenosti pro šoféry a vytvoří mnohem mnohem více levnějších podmínek, snižují potíže a napětí a zároveň nutí nepoctivé operátory, aby vyčistili své činy“.
Vedoucí politiky silnic organizace, Nicholas Lyes, dodal: „Vzhledem k tomu, že upínání bylo zakázáno na soukromé půdě, došlo k přesunu k prodeji vstupenek, přičemž počet oznámení o poplatcích za parkování vozidla rostou meziročně na alarmujících úrovních.
„I když některé z nich jsou oprávněné, jiné nejsou a bohužel v mnoha případech, které šoféři jednoduše platí v obavách z důsledků, zejména vzhledem k tomu, že následná dopisy mohou používat ohrožující a zastrašující jazyk. Výzkum RAC zjistil, že téměř tři čtvrtiny šoférů chtěly, aby se toto odvětví stalo pod nějakou formou regulace. “
Byli jste zasaženi pokutou od parkovací firmy soukromého vozidla za posledních 12 měsíců? Řekněte nám v komentářích níže …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *