Sporty Škoda Kodiaq Sportline SUV: Vystavené náklady ve Velké Británii

SKODA odhalila britské náklady na stylově vypadající kodiaq Sportline, která je nyní v prodeji od 32 685 GBP.
Český Marque v březnu na Ženevském autosalonu odhalil český Marque v Ženevském autosalonu. Je vybaven řadou stylových stylingových vylepšení uvnitř a také venku, aby se vystrkoval proti běžným verzím obrovského sedmi sedadla.
Reklama – příspěvek pokračuje níže

• Nejlepší SUV v prodeji nyní ideální
Sportline sedí mezi úrovněmi SE L a také s edicí v řadě SUV Kodiaq. Základní náklady ve výši 32 685 GBP vám získá 1,4-litrový benzínový motor TSI, který vytváří 148 koní a je spářen se šestistupňovou převodovkou příručky. Sedmistupňová převodovka DSG může být vybavena za dalších 1 300 GBP, což je v celkové výši 33 985 GBP.
Konstrukce Sportline přidává do exteriéru některé chmurné dotyky, s mřížkou radiátoru, střešními kolejnicemi, zrcátky křídla a obložení bočních oken dokončených v černé barvě, zatímco zadní okna jsou zabarvena. Spodní rty předních i zadních nárazníků jsou barevně kódovány, stejně jako boční sukně, zatímco jede na 20palcových kol z slitiny.
8
O naší reklamě tuto reklamu

Sportovní sedadla zdobená Alcantara jsou namontována jako standardní, spárovaná s koženým volantem a hliníkovými pedály. Stylový pocit kokpitu je porovnáván vizuálními odečty na displeji řidiče, který zahrnuje měřič G-Force.
• Nový skaut Škoda Kodiaq odhalil
Sportovní linie zahrnuje režim výběru řízení, nastavitelné LED okolní osvětlení, vložky Alcantara Trim, informační systém dotykové obrazovky plus sadu motoristických asistencí. Kromě autonomního pohotovostního brzdění a revidovaného parku s kamer s okolními zobrazeními jsou zahrnuta pomoc s přívěsem a také slepá oblast. Adaptive Dynamic Chassis Manage je na seznamu volby, která zahrnuje sportovní konfiguraci pro tlumiče. Sportline návrhy trvá po Se l Kodiaqs, takže v kabině je zahrnut 9,2palcový Columbus dotykový systém s SAT NAV a Wi-Fi.
8

Přestože Sportline vypadá sportovně, nejedná se o plnohodnotný Kodiaq VRS, které by Skoda mohla plánovat. Pokud jde o hnací ústrojí, sdílí svou možnost čtyř motorů s skautkem Kodiaq – benzínového benzínu o 148 koní 1,4 TSI společně s větším 178 ko. 2,0 TSI, zatímco dvě dieselové motory jsou obě 2,0 TDI elektrárny, buď 148BHP nebo 187BHP. Pohon všech kol je standardně namontován. Knihy objednávek jsou nyní otevřeny s prvními dodávkami očekávanými v únoru 2018.

Vypadá SKODA KODIAQ Sportline část? Pochopme v komentářích.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *