Více nápadů Honda EV o metodě

Honda představí v příštích několika letech řadu nových elektrických automobilů a nákladních vozů, řekl manažer stylu značky Makoto Iwaki Car Express. EV budou zobrazit náhled budoucích modelů s různými iteracemi na cestě.
Zprávy vyhovují odhalení nového nápadu Honda Sports EV na letošním tokijském autosalonu. Elektrické kupé se přesně zobrazuje, jak by mohly vypadat elektrické sportovní vozy a nákladní automobily Honda, japonská značka však nepřijala pevný závazek, kdy se spustí výrobní design.
Reklama – Krátký článek pokračuje níže

• Honda Sports EV nápad odhalený v Tokiu
Bez ohledu na to se k tomu připojí mnohem více automobilů EV IDEA, jak Iwaki-san řekl Car Express: „Nemohu vám říct přesné načasování, ale bude existovat mnohem více konceptů EV.“
První EV Honda představí v Evropě v roce 2019 a bude založena na Metropolitní myšlence EV Supermini, která debutovala na autosalonu Frankfurt v září. Iwaki-san nám řekl, že cílem jeho týmu je vyzkoušet a dostat myšlenku do výroby bez četných změn stylu.
“Snažím se tento styl převést 100 %, ale některé podrobnosti budou vypadat jinak,” řekl Iwaki-san. „Je náročné přesně uvést, jak se podrobnosti změní.
“Ale velikost těla bude prakticky přesně stejná [jako koncept], stejně jako my uděláme frontu s přátelským, aby se lidé cítili připoutaní.” Styl světlometů vytvoří tento výraz – je to snadný design; Snažíme se udržet jednoduchost. “
Honda v současné době nenabízí v Evropě žádný typ Pure-EV, ačkoli hybridní verze nadcházejícího CR-V je splatná v roce 2018.
Chcete vidět mnohem více konceptů EV Honda? Řekněte nám, čemu věříte v níže uvedené oblasti komentářů!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *