Nový 2020 Kia Rio facelift v prodeji nyní od 13 995 GBP

Toto je aktualizovaná Kia Rio. Nyní se nabízí koupit, s náklady od 13 395 GBP za specifikaci „1“ na základní úrovni. Toto číslo stoupá na 20 895 GBP za variantu GT-line s rozsahem, o které Kia opravdu doufá, že nabídne vhodnou rozmanitost konkurentů pro cokoli od Toyota Yaris po Volkswagen Polo.
Reklama – příspěvek pokračuje níže

Aktualizované vylepšení stylu Rio jsou menší. K dispozici je poněkud užší verze mřížky značky tygřího nosu ochranné známky značky, nová sada 16palcových kol z lehkých slitin a pár nových barev (Storm Grey i Azure Blue), to však je o tom.

Top 10 nejlepších superminis do roku 2022

Uvnitř jsou revize Kia podobně jemné, s několika menšími materiály a aktualizacemi výbavy. Nejviditelnějším rozdílem je nový osmipalcový infotainmentový systém, který poskytuje motoristům přístup k různým propojeným službám, včetně online informací o webovém provozu, prognózy povětrnostních podmínek a dostupnosti auto parkování. Systém také nyní používá podporu hlasových příkazů.
Největší modifikací oproti odchozímu Rio je přidání nového 1,0litrového mírného benzínového motoru, který má výstup 118 koní a točivý moment 200 nm. Pohonná ústrojí je vybavena generátorem startéru řízeným pásem a kompaktní lithium-iontovou baterií, která získává energii, která by byla ztracena při zpomalení a také ji přivádí zpět do elektrického systému automobilu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *