Audi Q8 Sport Idea Získá infotainment Android na Google I/O

Audi poskytl to, co se domnívá, že by mohlo být dalším krokem v integraci smartphonů pro vaše automobily a nákladní automobil – infotainmentová konfigurace napájená zcela operačním systémem Android, poskytnutý na základě Myšlenka Q8 Sport byla vystavena na začátku tohoto roku na autosalonu v Ženevě.
Systém Android společnosti Google již získal svůj pojistný nárok na kousek motorového trhu s Android Auto – systém odkazů na smartphone zrcadlo podobný Apple CarPlay.
7

Nyní však Audi spolupracuje s Googlem na každoročním summitu I/O INnovation Giant, aby představil nápad Q8 Sport s kokpitem zcela poháněným softwarem, s plynule integrovanými aplikacemi, jako jsou Mapy Google, Spotify a Asistent Google. Všechny informace lze zobrazit přímo před ovladačem, protože obrazovka online kokpitu je rovněž integrována do nastavení Android.
Reklama – Článek pokračuje níže

Více než 1,4 miliardy majitelů chytrých telefonů využívá sluchátko s Androidem, takže Audi věří, že využití softwarové aplikace k vývoji infotainmentových systémů v automobilu má obrovský potenciál.
Audi Q8 Sport Idea Previews Hot New SQ8 SUV
Q8 půjde do výroby příští rok, ale sportovní nápad se liší od jeho detroitu vystaveného sourozence s účinnější hybridní hnací ústrojí a také s aerodynamičtějším bodykitem.
Pochopili jsme o plánech Audi na horký Q8 již několik měsíců. Podnikání extrémně nedávno zvyklo na ochrannou známku názvu SQ8, stejně jako když se zeptal na SQ8 v Detroitu v lednu, člen představenstva Audi pro prodej i marketing, Dietmar Voggenreiter řekl: „To je něco, co bych chtěl udělat.“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *