Exkluzivní: Vysoký výdaj čtvrtí nízkého webového provozu

regionálních rad po celé zemi utratil miliony liber peněz daňových poplatníků na schémata snižování webového provozu, které byly proplétány problémy, včetně zvýšeného znečištění, zpožděné vozidla pro pohotovostní služby jako stejně jako rozdělené komunity. Auto odhalení odhalilo přesně to, jak regionální úřady utratí nebo plánují utratit miliony za nízkých čtvrtí webového provozu (LTN), navzdory četným stížnostem, změnám a obrácení takových programů.
Reklama – Článek pokračuje níže

Po vyslechnutí problémů týkajících se LTN jsme začali zkoumat tyto projekty a v listopadu loňského roku jsme zaslali řadu flexibility informačních požadavků britským regionálním orgánům. Zeptali jsme se, zda rady nainstalovaly nebo plánovaly zřídit jakýkoli typ LTN, přesně kolik utratí nebo plánují utratit za ně, pokud byl jakýkoli typ programů upraven nebo zvrácen, a také jaké tresty byly vydány řidičům porušování nových pravidel.
Co jsou sousedství nízkého webového provozu?
Poskytnutí oblasti silnice chodcům i cyklistům není nové, ale nedávný nárůst sousedství s nízkým webem (LTN) dluží cokoli pandemii Coronavirus.
S veřejností poskytuje problematické kvůli sociálnímu distancování a Covid-19, v květnu loňského roku vláda odhalila 250 milionů liber „nouzového aktivního cestovního fondu“. Regionální úřady by se mohly vztahovat na výrobu programů, které motivovaly chůzi i na kole. Čtyři druhy plánu byly prominentní s radami, stejně jako všichni mají potenciální, aby ztížili řízení: rozšířené chodníky, které umožňují vyšší sociální distancování; Nové jízdní pruhy pro motivaci lidí na kola; „Školní ulice“ zamezit motorová vozidla od institucí na vyzvednutí a také k odchodu; stejně jako sousedství s nízkým webem, které odvádějí motoristy z obytných silnic na rušnější limitní trasy.

Místní úřady ustoupí na závěrečných silnicích do aut

LTN mohou být vyrobeny uzavřením silnic s patníky nebo pěstiteli, nebo mohou být vynucovány s náznaky, které řidičům říkají, aby nevyužívali ulice. Kamery Automatické rozpoznávání číselných desek (ANPR) mohou potíže s pokutami pro vozidla, která je předávají, nebo těm, které nejsou zaregistrovány na adresu v rámci LTN.
Reklama – Článek pokračuje níže

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *