Volkswagen, který do roku 2020 zahájí dva elektrické SUV

Volkswagen do konce desetiletí spustí rodinu elektrických modelů, se dvěma novými SUV a salónem po roce 2019 I.D. Hatchback a příjezd před 2022 I.D. Buzz Microbus.
Šéf návrhu VW Klaus Bischoff odhalil podrobnosti o produkci I.D. Hatch to Car Express, a také potvrdil, že do roku 2020 uvidíme dvě varianty SUV v showroomech. Jeden bude konvenční SUV, zatímco produkční verze I.D. Bude také představovat koncept CROZZ COUPE-SUV.
Reklama – Krátký článek pokračuje níže

První SUV – jak je uvedeno v našem exkluzivním obrazu – se inspiruje z menšího T -Roc a podobně velikosti Tiguan vizuálně. Mnohem vzpřímenější tvar střešního systému než i.d. Koncept CROZZ umožní větší prostor a bootpace, i když tvar front-end bude podobný tomuto vozu.
Oba SUV budou vybaveny pohonem zadních kol – jako je hatchback – a novým nastavením motoru s větším motorem s větším motorem namontovaným na zadní nápravě a menším napájením předních kol. S celkovou produkcí pro posledně jmenovaný vyšší než 300 koní pravděpodobně může dodatečná energie znamenat, že má o něco kratší rozsah než jeho bratranec hatchback, který bude schopen asi 300 mil k náboji.
Šéf VW Herbert Diess připustil, že vedle této řady EV firma zvažuje „emocionální“ električtější modely na začátku příštího desetiletí, včetně sportovního kupé, které by mohlo sloužit jako náhrada za Scirocco. Navrhuje se také celolektrický brouk.
Co si myslíte o plánech elektrické SUV společnosti VW? Dejte nám vědět v komentářích …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *