Brexit zabije Next VW Golf Convertible

Svět má něco nového na vině na rozhodnutí Británie opustit Evropskou unii – ztraceného konvertibilního Volkswagen. Šéf značky Volkswagen připustil, že Brexit a změkčující britský trh nedávno vyžadovali, aby opustil plány na zcela nový kabriolet.
Nejvýznamnější značka Evropy zabila jak nemilovaná EOS, tak i její dlouhodobá oblíbená, golfový Cabriolet, v roce 2015. Jediným konvertibilním Volkswagen je dnes brouk, tak i jeho prodejní sazba, ledovcový.
Reklama – Krátký článek pokračuje níže

• Frankfurt Motor Show 2017: Nejnovější zprávy
“Jsme znepokojeni U.K.,” přiznal generální ředitel značky Volkswagen, Dr. Herbert Diess.
“Chtěli jsme si nyní udělat kabriolet, ale s poměrně slabým trhem U.K. a nejistotou ohledně toho, co se stane, jsme proti tomu museli věřit.” “Místo toho věříme” Hmmmm “. Je to velmi nezbytné pro kabriolety.”
Ačkoli Dr. Diess odmítl být čerpán z toho, jaký typ kabrioletu musel opustit, zdroje naznačují, že má odkazy na likvidaci kabrioletu z programu postupu pro další generaci mnoha prominentních evropských automobilů, golfový značka 8. Už to bylo opuštěno pro obličejový golf Mk 7.
Zatímco Brexit byl zmiňován jako příčinu velkého množství věcí, včetně zmatku mezi základnou poskytovatelů automobilů a kamionů, zrušení celosvětových automobilů a nákladních vozidel je první, stejně jako zejména to, protože to nebylo Rozhodnutí britského výrobce automobilů a nákladních automobilů.
“Jsme znepokojeni trhem a přesně o tom, jak přesně se stanoví po Brexitu,” řekl.
„Jak skončíme s inovacemi a obchodními systémy a přesně tak, jak se to všechno vyvíjí. Trh je rovněž trochu pomalý a libra ztratila tolik hodnoty. “
Způsobí Brexit ostatním výrobcům změnit své produktové plány? Pochopíme, čemu věříte v komentáře …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *