Produkce Land Rover Discovery Production převedená na Slovensko

Land Rover odhalila, že výroba SUV Discovery se přesune ze svého závodu v Solihull do nového zařízení firmy v Slovensku Nitra. Krok umožní Land Rover přestavět své zařízení v Solihull pro novou generaci elektrifikovaných automobilů.
Přesun produkce Discovery na nové místo na Slovensku, které bude na začátku roku 2019, povede také k „několika set“ ztrátám pracovních míst mezi pracovníky agentur, potvrdil největší britský automobilka. Škrty přicházejí na vrchol 1 000 ztrát pracovních míst na začátku tohoto roku kvůli klesající poptávce po naftové vozidle na JLR.
Reklama – příspěvek pokračuje níže

• Nejlepší SUV a 4x4s 2018
Mluvčí JLR uvedl: „Rozhodnutí o prohrazení objevu Land Rover na Slovensko a potenciální ztráty některé zaměstnané zaměstnance ve Velké Británii je těžké, ale při globálním transformaci naší služby se rozvíjí součást naší dlouhodobé výrobní metody.“
Po obnovení bude web v Solihull vyroben další generaci Range Rover a Range Rover Sport, která bude založena na nové elektrifikované platformě. Od roku 2020 budou všechny produkty JLR nabízeny s nějakou formou elektrifikace, ať už jde o hybridní, plug-in hybrid nebo čistě elektrické.
„Tato významná investiční a technologická upgrade v Solihull s cílem odpovídat naší příští generaci vlajkových lodí Land Rover modelů a Refit naší závod na Halewood pro další Evoque je důkazem toho, že jsme zůstávají věnováni jak Velké Británii, tak pro zlepšení a růst , “Uvedl JLR.
Přečtěte si náš dlouhodobý testovací recenze objevu Land Rover v HSE High-End Trim…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *